Vedení

Předseda

Ondřej Vašek

@Ondra
  • ondra@schwarzgelbebienen.cz
Student vysoké školy. Když vše půjde podle plánu, v budoucnu z něho bude učitel matematiky a zeměpisu. Dortmundu fandí asi od roku 2012, poté, co na něj náhodně narazil. Od té doby je jeho svět pouze dvoubarevný – žlutočerný. Dortmund navštívil zatím pětkrát. Fanklubem žije každý den.

Místopředseda

Jan Šimčík

@Hanz
  • hanz@schwarzgelbebienen.cz
Bývalý elitní gólman, který dodnes drží několik rekordů v počtu odchytaných zápasů s čistým kontem a v počtu minut bez obdrženého gólu (Okresní přebor OFS Kroměříž). V současné době se věnuje manažerské činnosti v oblasti obchodu a služeb. Jeho první zahraniční výjezd byl právě do Dortmundu, atmosféra mu natolik zachutnala, že už má v srdci jen BVB.

Rada fanklubu

Boris Šimo

@Borčo19
  • borco19@schwarzgelbebienen.cz
Starý sup fanklubu Schwarz-Gelbe Bienen. Vzhledem k jeho ročníku (1977) by mohl většině zbytku osazenstva dělat otce. BVB fandí od 90. let. Živí se jako instruktor v autoškole a jen málokdy ho potkáte v jiných barvách než žluté a černé.

Pavel Jína

@Jenas
  • jenas@schwarzgelbebienen.cz
Vystudovaný novinář, který dneska pracuje v PR. Dortmundu fandí přibližně 10 let od doby, kdy začal psát analýzy pro web Fortuny. Od té doby už Signal Iduna Park navštívil několikrát a jeho srdce je žlutočerné. Web Schwarz-Gelbe Bienen je jeho dítětem a plní roli jeho šéfredaktora.

Vojtěch Konečný

@Kony
  • kony@schwarzgelbebienen.cz
Pracovník v oblasti automotive. Dortmundu fandí 12 let. Borussii si oblíbil zejména díky hernímu stylu a fantastickým fanouškům. Signal Iduna Park navštívil zatím pětkrát. Uznává pouze dvě barvy, žlutou a černou. A má v neposlední řadě na starosti kasu fanklubu.

David Pletánek

@Davo
  • davo@schwarzgelbebienen.cz
Zaměstnán v sázkové kanceláři. Miluje sport. Dortmundu fandí již několik let a domácí stadion navštívil hned několikrát. Občas jezdí i na venkovní zápasy.

Vojtěch Kryštof

@VojtaK
  • vojtak@schwarzgelbebienen.cz
Student gymnázia v Brně. Dortmundu fandí 4 roky kvůli fanouškům a sympatii k hráčům klubu. Signal Iduna Park navštívil zatím dvakrát. Většina grafické práce na sociálních sítích a webu jde za ním.

Bundesliga 2020/2021

Zobrazit celou tabulku
#KlubBVRP
2571763
3511493
44712113
5431349
6401178
7389116
8371088
936998