Do boje o Meuniera se přidal i anglický celek

Thomas Menuier by měl s končící smlouvou v létě zřejmě opustit PSG. Borussia si vyhlédla belgického beka jako potenciální náhradu za Achrafa Hakimiho, kterému skončí ve vestfálském klubu v létě hostování a živě se spekuluje o jeho odchodu.

Do souboje o jeho služby se ale připojil i jeden z anglických celků. L’Equipe včera informoval o tom, že belgickému reprezentantovi volal Jose Mourinho, trenér Spurs, aby ho nalákal do Londýna. Belgické noviny Het Laatste Nieuws tyto informace potvrdily. Údajně je případnému přesunu do Premier League nakloněn i sám hráč.

Ještě minulý měsíc přitom zprávy tvrdily, že chyběl pouze podpis smlouvy a přesun Meuniera do BVB měl být oficiální. Následně to však popřeli jak generální ředitel německého klubu, Hans-Joachim Watzke, tak tábor Thomase Meuniera.

BVB sleduje vývoj Thomase už řadu let, v roce 2016 se ho žlutočerní snažili podepsat z belgického Club Brugge, on se však rozhodl pro přesun do Paříže. Jednání s Belgičanem byla dle médií v posledních měsících intenzivní, přerušila je až pandemie koronaviru.

Het Laatste Nieuws ještě dodal, že Meunier stále vyčkává na možnost prodloužení kontraktu. V Paříži této variantě ale moc naklonění nejsou.

Komentáře

Pro přidání komentáře je nutné přihlášení.