Emre Can: ,,Postoupili jsme, na ničem jiném nezáleží“. Ohlasy po zápase

120 minut. O 30 minut víc, než jsme zřejmě po skvělém začátku čekali. I takové zápasy jsou. Jak to viděl Thomas Delaney spolu s Emre Canem a trenérem Terzicem? Dozvíte se níže.

Emre Can: „Prodloužení bylo z našeho pohledu zbytečné. Byl to ale pohárový zápas, takže je jedno jakým způsobem jsme postoupili. Za měsíc na to nikdo ani nepomyslí. Do stavu 2:0 jsme hráli skvěle. Poté jsme se zbytečně zatáhli a nechali hrát soupeře. To nebylo dobré. Po přestávce hrál Paderborn opravdu skvěle. Jak jsem již řekl, je to pohár, nic jiného než postup není důležité. Postoupili jsme, na tom záleží a to jsme zvládli. Nyní musíme pokračovat zápas od zápasu“.

Thomas Delaney: Jsem naprosto vyšťavený. Na konci jsem měl křeče, to se mi ještě nestalo. Ale tak to někdy bývá. Bylo to velmi těžké utkání. Z našeho pohledu trochu zbytečné, měli jsme dát třetí gól a uklidnit hru, to se nám bohužel i přes dobré šance nepovedlo. Už jsem slyšel, že Leverkusen vypadl, Bayern byl vyřazen v minulém kole… To jen ukazuje, že v poháru to není vždy snadné. Paderborn neměl co ztratit a dal si toho vše. Jak jsem říkal, měli jsme dát třetí gól, pak by pro nás bylo vše o něco lehčí“.

Edin Terzic: ,,Nejdůležitější je, že se nám podařilo dostat se do dalšího kola. Je samozřejmé, že po brzkých gólech jsme si představovali, že se hra bude vyvíjet trochu méně hekticky. Začali jsme opravdu dobře. Změna systému fungovala. Dokázali jsme vytvořit volný prostor tam, kde jsme chtěli. Měli početní výhodu ve středu pole díky Thomasovi Delaneyovi a Jadonovi Sancho. Zápas se změnil kolem třicáté minuty. Zbytečně jsme se zatáhli a pak pro nás bylo těžší se dostávat do šancí. Paderborn chytl druhý dech. Hráli opravdu dobře a bojovali až do konce.

Komentáře

Pro přidání komentáře je nutné přihlášení.