FAQ

FAQ

Jsme jediný oficiálně zaregistrovaný fanklub Borussie Dortmund v České republice a na Slovensku. Více informací o fanklubu naleznete v sekci O nás.
Registraci na webu schwarzgelbebienen.cz můžete provést v sekci Můj účet. Jejím dokončením se stanete součástí komunity zajímající se o Borussii Dortmund, můžete psát komentáře k článkům, hlasovat nebo nakupovat v eshopu. Nestáváte se členem fanklubu Schwarz-Gelbe Bienen.
Stát se členem Schwarz-Gelbe Bienen je poměrně jednoduché. Pokud jsi fanouškem Borussie Dortmund a chceš se stát součástí největší žluto-černé komunity v České republice a na Slovensku, stačí vyplnit registrační formulář se všemi údaji, souhlasit se stanovami fanklubu. Do sedmi pracovních dnů ti přijde informační email ohledně registrace, přiděleného ID čísla a s detaily platby ročního členského příspěvku 500 korun. Po zaplacení se stáváš členem a můžeš využívat veškeré výhody, které členství přináší.
Mail s informacemi o platbě členského příspěvku a dalších záležitostech dorazí nejpozději sedm dní od dokončení registračního formuláře.
Jednoznačně ano, stačí využít registrační formulář.
Nikoliv, číslo člena si vybrat nelze. Členské číslo je určeno pořadím, ve kterém se člen do fanklubu registroval.
Ano. Členem fanklubu se mohou stát i zahraniční rezidenti. Musí mít ale české nebo slovenské občanství.
Každý, kdo se chce podílet na tvorbě webu, je vítán. Pokud máš zájem psát novinky, popřípadě blogy, napiš na jenas@schwarzgelbebienen.cz a domluvíš veškeré detaily se šéfredaktorem webu.
Ano, roční poplatek za členství ve fanklubu, které přináší spoustu výhod, činí 500 Kč / 20 EUR na člena.
Pro nové členy Schwarz-Gelbe Bienen se členské karty tisknou dvakrát ročně po oficiálním zaregistrování u oddělení péče o fanoušky Borussie Dortmund. Dotisky většinou probíhají v listopadu a březnu.
Členství se pravidelně obnovuje po konci sezóny a před startem té následující během května a června.
Nikoliv. Nicméně výhodou fanklubu je, že má možnost nakupovat pro svoje potřeby vstupenky v předprodeji, protože do volného prodeje se jich v případě Borussie Dortmund příliš nedostane. Do oficiálního fanshopu má každý člen Schwarz-Gelbe Bienen slevu 19,09 %.
Dvakrát ročně (v červenci a lednu) probíhá koordinovaná společná objednávka z online fanshopu. Všichni členové jsou zavčasu informováni a mají možnost se k objednávce připojit. Za objednané zboží je nutné zaplatit předem na transparentní účet fanklubu včetně poštovného.
Ne, sleva se vztahuje pouze na hromadné online objednávky fanklubu.
Zpravidla fanklub zařizuje pouze vstupenky. Dopravu a ubytování si každý člen zajišťuje po vlastní ose. Do budoucna ale možnost organizovaných zájezdů nevylučujeme.
Objednávání vstupenek koordinuje vedení fanklubu vždy s několikaměsíčním předstihem. Výzva k zaslání požadovaných vstupenek je učiněna prostřednictvím příspěvku na soukromé facebookové skupině fanklubu a emailu. Všichni členové pak mají možnost zaslat email se žádostí o vstupenky. Každý člen může žádat maximálně o dvě vstupenky. Přidělování vstupenek mezi členy probíhá individuálně dle zájmu o vstupenky a kvóty pro náš fanklub. Veškeré informace o vstupenkách naleznete v sekci Vstupenky.

Pokud jste již zaplatili členský poplatek, zažádali o přijetí do skupiny a stále nejste jejím členem, kontaktujte nás prosím na emailu info@schwarzgelbebienen.cz a uveďte v něm své uživatelské jméno na platformě Facebook.
Ano, je to možné, nicméně nejsme schopni to zaručit. Záleží vždy na klubu, jaké vstupenky fanklubu přiřadí.
Lístky na nejprestižnější zápasy lze získat po 1 roce ve fanklubu. V případě nezájmu ostatních členů, kteří na ně mají nárok, lze zažádat i dříve.
Vstupenky na zápas přiděluje klub zpravidla měsíc před zápasem.
Lístky obdržíte emailem cca. 2 týdny před zápasem

Bundesliga 2020/2021

Zobrazit celou tabulku
#KlubBVRP
2571763
3511493
44712113
5431349
6401178
7389116
8371088
936998