Jak dlouho zůstanou mladíčci Gio Reyna a Jude Bellingham v Dortmundu?

Generální ředitel Borussie Dortmund, Hans Joachim Watzke, je přesvědčen, že oba mladíky budeme v dresu BVB vídat „ještě dlouho“. Přesto, že jim je pouhých 17 let, stali se klíčovými hráči Borussie. Oba byli dosud zapojení ve všech 6 zápasech Black and Yellows.

Bellingham přestoupil do Dortmundu v létě, podepsal smlouvu na 3 roky, která bude v den jeho 18. narozenin automaticky prodloužena o další 2 roky.  Podobně to má také mladý Američan, tomu bude v den plnoletosti smlouva prodloužena dokonce o 3 roky!

Watzke v rozhovoru pro ZDF uvedl: „Máme mnoho mladých hráčů s velkým potenciálem. Bellingham a Reyna tu určitě zůstanou dlouho“. Watzkeho slova jsou určitě rajskou hudbou pro uši fanoušků Borussie. Není divu, oba mladíci předvádí nadprůměrné výkony, patří k nejtalentovanějším teenagerům v Evropě a mají před sebou skvělou budoucnost. Společně se postarali o náš první bundesligový gól v této sezóně. Takhle ho spolu oslavili.

Watzke se také vyjádřil k sáze Sancho, která v nedávno zkončeném přestupovém období zaplavovala britská média téměř denně. Potvrdil, že Manchester se domluvil na podmínkách se Sanchem. Ke smůle fanoušků rudých ďáblů Manchester vyhodnotil situaci nesprávně a tím možný transfer poslal ke dnu. „Celý rok jsem četl, kam všude Sancho přestoupí. Ale stále je tu, dohodli jsme se s ním. Máme jasný plán, kterého se budeme držet i příští léto,“ dodal funkcionář BVB.

Během rozhovoru také podpořil trenéra Favreho a prohlásil, že šéfové Borussie byli vždy s jeho prací spokojení. Řekl také, že když se Michael Zorc rozhodne odstoupit z pozice sportovního ředitele, je Sebastian Kehl plně připraven ho nahradit.

Komentáře (2)

  1. Je super, že hned neprodavame naše největší hvězdy jako tomu bylo v minulosti. Jenom představa, že za 3 roky by u nás zůstali tito dva a Sancho s Haalandem je prostě parádní.

Komentáře

Pro přidání komentáře je nutné přihlášení.