Jak se stát redaktorem

Jsi fanoušek BVB a chceš být aktivnější ve fanklubu? Baví tě psát a čtení novinek na zahraničních webech je tvůj denní chleba? Chystáš se studovat žurnalistiku a chtěl bys získat nějakou praxi? Chceš se podělit o své myšlenky týkající se černožlutých barev s ostatními fanoušky? Pokud si alespoň na některé z otázek odpověděl ano, máme pro tebe příležitost.

Schwarzgelbebienen.cz je totiž otevřená platforma pro všechny fanoušky BVB, kteří mají zájem publikovat své texty. Chceš-li se stát členem redakce webu prvního a jediného oficiálního fanklubu Borussie Dortmund v České republice a na Slovensku, není nic jednoduššího, než poslat na jenas@schwarzgelbebienen.cz krátké představení a představu o tom, jaké texty bys chtěl(a) na webu nabídnout.

Jako odměnu za úsilí a čas investovaný do naší fanouškovské platformy ti sice neslíbíme finanční ohodnocení, protože to všichni děláme z lásky ke psaní a hlavně k nejskvělejšímu klubu na světě. Budeš mít ale možnost se podělit o své názory s ostatními fanoušky, být ten, kdo informuje zbytek fanklubu o dění v BVB, a také se aktivněji zapojit do dění ve Schwarz-Gelbe Bienen. V neposlední řadě nabízím já osobně, jako vystudovaný novinář a člověk částečně se živící psaným slovem, konzultace a editorské vedení v rámci redaktorské práce pro náš web.

PS: A ano, v textu je schválně pár chyb, abychom poznali, jak jsi na tom s češtinou. Jestli je odhalíš, připiš je do mailu a máš u mě pivo na výjezdu.

Komentáře

Pro přidání komentáře je nutné přihlášení.