Kolik diváků uvidí následující domácí zápasy?

V sobotu v 18:30 budou všichni příznivci Borussie očekávat, že hráči napraví nepovedený zápas v Římě a předvedou výkon hodný týmu Borussia Dortmund. Šanci mají víc než dobrou. Kdy jindy si vrátit fanoušky na svou stranu, než při derby se Schalke. V historii vzájemných zápasů půjde už o 157. zápas.

Na vlastní oči to ale uvidí pouze 300 diváků. Ministerstvo zdravotnictví nepovolilo větší počet diváků z důvodu zvýšeného výskytu koronaviru v Dortmundu. O vstupenky zažádalo celkem 35 000 fanoušků s trvalým bydlištěm v Dortmundu. Bohužel se tedy štěstí usměje jen na necelou setinu.

Brány Signal Iduna Parku se otevřou hodinu před výkopem. Tentokrát nebudou žádné časové intervaly, co se vpouštění fanoušků týče, jako tomu bylo při zápasech s Borussií Mönchengladbach (9 300 fanoušků) a s Freiburgem (11 500 fanoušků). Vedení Borussie předpokládá, že stejný počet fanoušků bude vpuštěn také na další zápasy (nejbližší ve středu proti Zenitu Petrohrad).

Komentáře (1)

  1. Už abychom se konečně dostali do ochozů i my. Chybí mi „You’re never walk alone“, pocit, kdy se Yellow Wall raduje z gólu nebo dobře vychlazený lahváč Brinkhoff’s po vyhraném zápase!

Komentáře

Pro přidání komentáře je nutné přihlášení.