Marco Reus: „Co se týče přebalování, jsem vynikající“

Kapitán Borussie je po dlouhém zranění zpět ve hře a chce přivést Borussii k dlouho očekávanému titulu.  V novém formátu portálu Sky „Můj příběh“ poskytl Marco odpovědi na otázky jak z fotbalového tak i ze soukromého prostředí. Konkrétně mluvil o:
 

…mistroství světa 2014: „Jel jsem do nemocnice do Mohuče. Tušil jsem, že něco není v pořádku. Na vyšetření jsme zjistili, že jsem měl poškozenou syndesmózu (kost v chodidle). V tu chvíli jsem ani neměl sílu být naštvaný. Byly to strašně těžké chvíle“.

… jeho manželce Scarlett Gartmann: „Je to láska mého života. Po půl roce, co jsme se seznámili, jsme spolu začali trávit více času. Poměrně rychle jsem věděl, že to je žena, se kterou chci strávit zbytek života“.

… narození jeho dcery: „Je to nepopsatelné. Ten pocit je nádherný, neuvěřitelný. Mimochodem, v přebalování jsem vynikající. Dokázal bych si představit i více dětí“.

…penězích: „Chvilku tě to těší, ale není to všechno. Dal bych všechny peníze, abych byl zdravý a mohl dělat to, co mě nejvíce baví.“

… Aubameyangovi: „Auba je skvělý člověk. Je to jednoznačně nejbláznivější spoluhráč, kterého jsem kdy měl. “

… jeho plánech po skončení kariéry: „Ještě jsem o tom moc nepřemýšlel. Během koronakrize jsem založil nadaci. Rád bych pomáhal lidem. Nedokážu si sebe představit jako profesionálního trenéra“.

… Dortmundu: „Je to moje rodné město. Mám tu všechno, co potřebuji, abych byl šťastný. “

… možném přestupu do Bayernu Mnichov: „Mluvili jsme s Juppem Heynckesem. Vyměnili jsme si názory. Ani na okamžik nelituji, že jsem si vybral Borussii Dortmund. “

Komentáře

Pro přidání komentáře je nutné přihlášení.