Marco Reus: ,,Jsme skutečně hrdí na výkon v druhém poločase“

Včera jsme odehráli prozatím zřejmě nejlepší zápas sezóny, i když k tomu po poločase nenasvědčovalo vůbec nic. Jak zápas viděl kapitán Marco Reus a Emre Can? To se dozvíte níže.

Marco Reus: ,,V posledních zápasech se mi nedařilo, tak jak bych chtěl. Každý ale ví, že svým největším kritikem jsem já sám. Dnešek byl pro mě a hlavně pro celý tým obrovským krokem vpřed. Jsme rádi za perfektní druhý poločas. První poločas byl těžký, Lipsko mělo více ze hry. Ve druhé půli jsme dění na hřišti dokázali otočit. Měli jsme více pasáží, kdy jsme drželi míč a donutili jsme je dělat chyby. Ve předu pak máme jistou kvalitu. Lipsko je vynikají tým, dosud obdrželi pouze 9 gólů. Jsme skutečně hrdí na výkon v druhém poločase. Jsme si vědomi svých kvalit, které musíme soupeřům dokazovat, nejlépe každý zápas celých 90 minut“.

Emre Can: ,,Jsme nesmírně rádi, že jsme vyhráli. Poté co jsem naskočil z lavičky, měl jsem být agresivní, odebírat soupeřům míč a podporovat ofenzívu. Snažil jsem se týmu co nejvíce pomoci. Všichni ví, že to byl nesmírně důležitý zápas, který měl naznačit, jakým směrem bude naše cesta soutěží pokračovat. Ukázali jsme dobrou reakci na nepovedený první poločas, přidali jsme na intenzitě a agresivitě a zasloužili jsme si vyhrát. Tlačili jsme se víc do ofenzívy, kde máme nesmírně rychlého Erlinga Haalanda. Vedli jsme si hodně dobře“.

Komentáře

Pro přidání komentáře je nutné přihlášení.