Milot Rashica stále spojován s Borussií Dortmund

Milot Rashica je už nějakou dobu spojován s přestupem do týmu BVB. Takže když vyšla ven zpráva, že vedení Brém chtělo s kosovským reprezentantem podepsat novou smlouvu, kterou ale Rashica odmítl, tak se o jeho odchodu začalo spekulovat ještě více.

Podle deníku The Daily Mail je největším favoritem na přestup tým z Anglie Wolves, který je prý připravený zaplatit jeho výstupní klauzuli, která činí 38 milionů eur. Dalším zájemcem je Lipsko.

Milot Rashica přestoupil do Brém v lednu 2018 z Vitesse za 7 milionu eur a podepsal v Německu smlouvu do konce června 2022. V letošní sezoně se podílel na 13 z 42 gólů Brém (8 gólů a 5 asistencí). Za celé své působení v Brémách odehral 65 zápasů a vstřelil 18 gólů.

Největší otázkou však zůstává, zda v Borussii zůstane Jadon Sancho, který je spojován s návratem do Anglie a jehož místo by se měl Rashica pokusit nahradit.

Milot hraje na pozici levého křídla, ale je schopen zahrát i na pozici ofenzivního záložníka či druhého útočníka.

Do hry Dortmundu by dokázal zapadnout. Jeho přednosti jsou souboje jeden na jednoho, slušný driblink, nebojí se vystřelit z větší vzdálenosti, což by se občas v zápasech Schwarzgelben hodilo, jelikož se často stává že hráči příliš kombinují místo rychlého řešení a poté útočná akce skončí.

Komentáře (1)

  1. Pokud by tedy Sancho odešel, tak mně by se nejvíc líbil buď právě Rashica nebo Everton. To jsou prostě rychlí, techničtí hráči, co umí zakončit. Potom je tu ještě možnost Eberechi Eze z QPR, kterej je podobnej Sanchovi. Skvělej driblink, 1 na 1 a sbírá body. Otázkou je, jestli by se dokázal prosadit v Bundeslize

Komentáře

Pro přidání komentáře je nutné přihlášení.