Na lístky do Signal Iduna Parku si bohužel fanklub bude muset počkat

Kromě toho, že jsme spustili oficiální registrace a dokončily všechny formality týkající se založení zájmového spolku a transparentního účtu, udržujeme stále kontakt s oddělením péče o fanoušky BVB. Stejně jako vy všichni ostatní jsme byli zvědaví, jestli existuje nějaká předpověď vývoje nabídky lístků mezinárodním fanklubům.

Dotaz, který směřoval do Vestfálska byl vcelku jednoduchý: „Ahoj, jak to bude vypadat s lístky, máte už nějaké nové informace?“ Bohužel odpověď byla vlastně stručnější, než naše otázka a v tuto chvíli nepřinášíme žádné pozitivní informace. „Jak možná víte, v současnosti mohou na stadion pouze fanoušci z Dortmundu, respektive Severního Porýní-Vestfálska. Bohužel nevím, kdy se tato situace změní. Do té doby nemůžeme poskytnout mezinárodním fanklubům žádné vstupenky,“ zněla zpráva z BVB.

Situaci budeme nadále monitorovat a v pravidelných intervalech ověřovat dostupnost lístků. Jakmile budeme mít pozitivní zpětnou vazbu z Dortmundu, dáme vám ihned prostřednictvím webu vědět. Do té doby nám nezbývá nic jiného, než uspořádat například společné sledování zápasů, k čemuž vyzýváme všechny členy bydlící ve stejných městech. Není bohužel v našich silách organizovat tyto akce z pozice fanklubu, protože jsme rozprostřeni v podstatě všude po dvou státech.

Pokud se rozhodnete se členy fanklubu z vašeho města něco podobného uspořádat, neváhejte nám poslat pár fotek a řádků o akci. Vše zveřejníme na webu. Přejeme pevné zdraví a snad brzy podnikneme první výjezd letošní sezóny.

Komentáře

Pro přidání komentáře je nutné přihlášení.