PREVIEW: Naděje na první místo ve skupině nám může zhatit Zenit

Poslední zápas Borussie v podzimní části UEFA Champions League je na programu už zítra v 18:55. Žlutočerní mají určitě co napravovat, protože nevyhráli už tři soutěžní utkání po sobě. Na druhou stranu Zenit už bude hrát s jistotou, že v evropských pohárech po tomto zápase končí. Získali totiž jeden jediný bod.

Lucien Favre bude mít zítra velmi omezené možnosti na výběr sestavy. Do Ruska neodcestovali Mateu Morey, Erling Håland, Thomas Meunier, Thomas Delaney, Manu Akanji, Mo Dahoud, Marcel Schmelzer, Reinier a Rapha Guerreiro. Je tedy možné, že se od začátku představí Youssoufa Moukoko, pro kterého by zítřejší zápas mohl být prvním startem v milionářské soutěži. Postup mají Schwarzgelben jistý a první místo mají ve svých rukou. Pokud se jim na severozápadě Ruska podaří zvítězit, postoupí z prvního fleku. Jestli ale nebudou brát maximální počet bodů, budou se muset spolehnout na Bruggy, které mají šanci na postup v případě výhry.

Jak jsem psal, Zenit už je bez šance na postup, takže do zápasu půjdou v naprosté pohodě. Očekávám, že oproti minulému zápasu se budou snažit více útočit. Sergej Semak nebude počítat pouze s Dejanem Lovrenem. Ostatní by měli být připraveni do zápasu naskočit.

Předpokládané sestavy:

Borussia Dortmund: Bürki – Can, Hummels, Zagadou – Passlack, Witsel, Bellingham, Schulz – Sancho, Reus (C), Hazard

Absence: Morey, Håland, Akanji, Meunier, Delaney, Dahoud, Schmelzer, Reinier, Guerreiro

Trenér: Lucien Favre

Zenit Petersburg: Kerzhakov – Sutoromin, Prokhin, Rakitskiy, Zhirkov – Ozdoev, Barrios – Azmoun, Erokhin, Malcom – Dzyuba (C)

Absence: Lovren

Trenér: Sergej Semak

Komentáře

Pro přidání komentáře je nutné přihlášení.