Reyna před podpisem nové smlouvy. Platově si velmi polepší

Už za měsíc, 13. listopadu, oslaví Gio Reyna své 18. narozeniny a dostane k nim velkorysý dárek od vedení BVB. Podle informací Bildu je na spadnutí již dříve dohodnuté prodloužení kontraktu a významné navýšení platu. Nová smlouva by mu měla přinést 2,5 milionu eur ročně.

Posila z New York City FC se hned po svém lednovém příchodu etablovala v základní sestavě a trenér Favre na něj od začátku nového ročníku nedá dopustit. Nutno podotknout, že poskytnutou důvěru mu mladý Američan vrchovatě splácí. Na svém kontě má už dvě vstřelené branky a spoustu dobrých výkonů.

Na začátku října se navíc zapsal do historických statistik. V zápase proti Freiburgu si totiž připsal tři asistence a stal se tak prvním 17letým hráčem, který zvládl takový počin v jednom bundesligovém zápase.Jeho dobrá forma měla upoutat pozornost těch nejlepších týmů v Evropě. Jeho výkony údajně bedlivě sledují Real Madrid a Liverpool. Nepočítáme ale, že by se Gio měl v brzké době stěhovat. V předsezónním rozhovoru pro Bild řekl Reyna, že Dortmund miluje

„V současné chvíli jsem opravdu hodně šťastný, a to je to, co se počítá. Dortmund pro mě není odrazovým můstkem. Je to klub, který bojuje o tituly. A speciální je samozřejmě atmosféra. Fanoušci dělají z BVB jedinečný tým.

„The American Dream“ si libuje ve spolupráci s další mladou hvězdou BVB Erlingem Haalandem. Doufejme, že si oba skvělou formu přenesou i do nadcházejících dní a týdnů, protože svěřence trenéra Favreho čeká velmi náročný program včetně úvodních bojů v milionářské Lize mistrů.

 

Komentáře

Pro přidání komentáře je nutné přihlášení.