Sancho zůstává žlutočerným!

Všichni jistě četli o enormním zájmu Manchesteru United o našeho mladého kouzelníka. V některých chvílích už to i vypadalo, že je vše dohodnuté. Naštěstí pro nás dopadlo vše dobře. Sancho setrvá v Dortmundu a navíc prodloužil kontrakt do roku 2023.

Michael Zorc: „S Jadonem počítáme. Bude hráčem Dortmundu i příští sezónu. Toto rozhodnutí je finální. Loni jsme se Sanchem domluvili na zvýšení platu díky výkonům, které podával. Zároveň s tím jsme s Jadonem prodloužili smlouvu do roku 2023.

Abych byl upřímný, byli jsme hodně překvapeni některými články v několika posledních týdnech a byli – jak jste si možná všimli – ohledně této situace velmi uvolnění. Rád bych využil této situace a poprosil média, aby byla trochu ohleduplnější k tomu, že mu je pouze 20 let. Ne vše, co média napíšou, je pravda. Je lepší se držet pravdy.“

Sancho v letošní sezoně nastřílel 20 branek a dalších 20 pro své spoluhráče připravil. Stačilo mu na to pouze 44 utkání. Já osobně jsem rád, že Jadon zůstává a nemůžu se dočkat jeho dalšího působení ve žlutočerném dresu.

Komentáře

Pro přidání komentáře je nutné přihlášení.