Sanchovo ultimátum od BVB: případný přestup musí být hotový před startem sezóny

Spekulace o možném návratu Jadona Sancha na rodné Ostrovy neutichají. Přestože se vedení BVB k možnosti jeho odchodu několikrát vyjádřilo negativně, stále se živě diskutuje o zájmu předních anglických celků v čele s Manchesterem United.

Kamenem úrazu má být dle německého Funke Sport a dalších médií cenovka mladého záložníka. Borussia si jej totiž cení na 120 milionů eur, což je vzhledem k turbulentní koronavirové situaci velmi ambiciózní cena. Na druhou stranu Dortmund nic netlačí, Sanchův kontrakt končí až v červnu 2022.

Vedení BVB mělo dát Angličanovi jasné ultimátum: pokud bude chtít letos přestoupit, musí případný zájemce vysázet výše zmíněných 120 milionů eur na účty německého celku před začátkem příští sezóny. Aktuálně jsou pro začátek dalšího ročníku ve hře data 11. a 18. září. Přestupové okno bude zřejmě otevřené mezi 15. červencem a 6. říjnem. Pokud některý ze zájemců (dle médií Manchester United, Chelsea and Liverpool) nezaplatí částku před odjezdem na srpnový tréninkový kemp, stráví Sancho s největší pravděpodobností další sezónu ve žlutočerných barvách.

Komentáře

Pro přidání komentáře je nutné přihlášení.