Schwarz-Gelbe Bienen mají oficiální vlajky fanklubu

První myšlenka vyrobit vlajku fanklubu se zrodila hned při prvním výjezdu v létě 2019 na Superpohár, když jsme se na Sudtribune fotili s vlajkou Borussie Dortmund. Ti, co na Sudtribune byli, určitě potvrdí, že kotel BVB a vlastně celé okolí stadionu jsou před i po zápase plné nejrůznějších vlajek fanklubů a seskupení od Austrálie až po Spojené státy. A proto se stala výroba Schwarz-Gelbe Bienen vlajky jedním z úkolů.

Její výroba ale dlouhou dobu nebyla prioritou, tak jako trička, či všeobecné nastavení fungování fanklubu. Vše se změnilo na druhém Schwarz-Gelbe Bienen setkání na konci února. Vlajka se vedle založení spolku a tvorby webu stala jedním ze tří hlavních cílů na další období. Na nic jsme nečekali a pustili se do práce. Vlajky byly vyrobeny téměř za měsíc.

V tuto chvíli existují čtyři exempláře. Dvě jsou u místopředsedy a předsedy na jižní Moravě, po jedné vlajce mají šéfredaktor Jenas v Praze a slovenská spojka Boris. Vlajku si může půjčit na výjezd či jakoukoliv jinou s fanklubem spojenou akci každý člen. Stačí nás s předstihem kontaktovat na emailu info@schwarzgelbebienen.cz a domluvíme se na způsobu předání.

Komentáře

Pro přidání komentáře je nutné přihlášení.