Thomas Delaney: „Mats je pro nás ohromně důležitý…“

Jako již tradičně vám přinášíme pozápasové reakce. Tentokrát se před mikrofony postavili pouze Julian Brandt a Thomas Delaney.

Thomas Delaney: „Dnes to byl těžký zápas, ale odvedli jsme skvělou práci. Připomínalo mi to zápas se Schalke, kde jsme také v prvním poločase neskórovali. Ve druhém poločase jsme ale měli vše pod kontrolou a dokázali vstřelit góly. Celý zápas jsme udržovali vysoké tempo, abychom unavili soupeře. V sedmi z deseti zápasů jsme dokázali udržet čisté konto. To je velmi důležité a mnohem lepší než loni. Nevím, jestli Mats je zraněný. Budeme muset počkat a uvidíme. Je pro nás nesmírně důležitý. Nejen kvůli gólům, které momentálně dává, ale hlavně jako vůdce zadních řad.

Julian Brandt: „V zásadě jsem spokojený. Poslední zápasy hrajeme vždy proti týmu, který brání v hlubokém bloku. V takových zápasech je těžké si vytvořit šance, nám se to naštěstí zatím daří. Bylo to důležité vítězství. Rád bych dal na konci gól, ale nejsem Erling Haaland. Středeční zápas bude velmi důležité, stejně jako zápas v sobotu. Určitě nechceme doma ztratit body…

Komentáře

Pro přidání komentáře je nutné přihlášení.