Thomas Meunier: ,,Pracuji tvrdě a nikdy se nevzdávám“

Na středečním ranním tréninku se Thomas jevil velice slibně. Při jeho hře byla vidět 100% koncentrace, vyhrál téměř všechny souboje. Ke svým schopnostem se vyjádřil takto : ,,Nejsem žádný super talent, jen pracuji tvrdě za všech okolností. I když s něčím nesouhlasím, nestěžuji si. Je to součást mojí práce, nikdy se nevzdávám“.
Belgičan strávil v Dortmundu zatím jen 10 dní. „Prvních pár dní bylo úžasných, jak na hřišti tak mimo něj. Všichni jsou ke mně vstřícní. Přesto, že jsem se s kluky potkal teprve minulý týden, jsem si jistý, že budeme skvělá parta“.

Ve svých 28 letech patří Thomas ke zkušenějším hráčům, jako jsou například Lukasz Piszczek a Axel Witsel. Jeden jeho z mnoha cílů v Borussii, je pomáhat mladým talentům rozvíjet své schopnosti.

Thomas ke svým ambicím v Borussii dodal:,, Vždy jsem měl ty největší ambice. Jak v Bruggách, tak v Paříži jsem vyhrál domácí ligu a pohár. To chci zopakovat i v Dortmundu, i když vím, že to nebude jednoduché. V Německu existuje několik klubů, které dokáží do posledního kola bojovat o titul. V minulé sezóně jsem viděl několik zápasů Dortmundu, zejména druhá polovina byla hodně pozitivní.

Borussia v minulé sezóně překonala svůj rekord v počtu nastřílených gólů v jedné sezóně. ,,Chci hrát útočný fotbal“ tato prohlášení ukazují, že Thomas začal kariéru jako hrotový útočník. V Průběhu několika let se ale posunul hlouběji, až na post pravého beka.

Komentáře

Pro přidání komentáře je nutné přihlášení.