Třetí sraz Schwarz-Gelbe Bienen

Jak již většina z vás postřehla, 1. srpna 2020 se koná již třetí sraz fanklubu. Koná se ve Veverské Bítýšce (cca 20 km od Brna). Sejdeme se v restauraci Na Ostrůvku. Váš příjezd je očekáván mezi 14. a 15. hodinou. Od 15.00 je zamluvené také umělé hřiště, kde bude možnost si i chvilku zahrát fotbálek. Je zde také možnost takového pozdního oběda.

Za začátku budeme chtít členy seznámit s vedením fanklubu a probrat s nimi fungování fanklubu jako spolku. Zkontrolujeme, jak jsme se posunuli oproti minulému srazu, jestli jsme zadané úkoly dokázali splnit atd. Probereme také lístky na zápasy BVB v příští sezoně. Dále je možnost rozšíření našeho e-shopu o další druhy merche a případně nějaké obměny současných triček. Jak jsem již výše zmiňoval, tak bude také možnost si kopnout na umělém povrchu, tudíž všíchni si s sebou nabalte vhodnou obuv (sálovky) a nějaké to sportovní oblečení.

Samozřejmě je možnost přespání. Dá se zamluvit několik pokojů v hotelu kousek od náměstí. O ceně budeme informovat v případě vašeho zájmu do zprávy. Budeme rádi, když se zúčastníte. Jestli tedy budete mít zájem se přidat, napište prosím na mail info@schwarzgelbebienen.com. Děkujeme.

Komentáře

Pro přidání komentáře je nutné přihlášení.