Skip to content
Bienen
SGB
Bienen-SGB

VSTUPENKY

OBJEDNÁVÁNÍ

Vstupenky pro členy fanklubu objednává hromadně jeho vedení. Vždy v dostatečném předstihu zveřejní výzvu k zaslání seznamu požadovaných vstupenek ve facebookové skupině

Pokud jste již zaplatili členský poplatek, zažádali o přijetí do skupiny a stále nejste jejím členem, kontaktujte nás prosím na emailu info@schwarzgelbebienen.cz a uveďte v něm své uživatelské jméno na platformě Facebook.

Všichni členové pak mají možnost zaslat žádost o vstupenky. Celkem jsme už objednali přes 250 lístků, vždycky byly vedle sebe, nicméně garantovat to nemůžeme, vždy záleží na klubu.

PŘIDĚLOVÁNÍ

Přidělování vstupenek mezi členy probíhá individuálně dle zájmu o vstupenky a kvóty pro náš fanklub. Vzhledem k enormnímu zájmu o vstupenky do Signal Iduna Parku se nám téměř nikdy nepodaří uspokojit veškerou poptávku. V případě převisu poptávky nad nabídkou vstupenek určuje jejich přiřazení jednotlivým členům rada fanklubu podle jednoduchých pravidel, kdy přednost má vždy člen, který se účastní námi pořádaných akcí a pomáhá nám budovat dobré jméno fanklubu. O tom, zda vám jsou přiděleny lístky, vás obeznámíme hned, jakmile dostaneme informace od klubu. Zpravidla měsíc před zápasem.

VYZVEDÁVÁNÍ

Pro tuto sezónu klub uplatňuje pouze možnost Print-Home. To znamená, že po zaplacení vstupenek vám budou zaslány na email.