Zagadou nemusí na operaci se zraněným kolenem

Zagadou utrpěl vážné zranění vazu v levém koleni během tréninku na začátku měsíce. Borussia Dortmund neinformovala fanoušky o termínu jeho návratu, pouze oznámila, že se bude několik příštích týdnů připravovat pouze s rehabilitačními trenéry.

Talentovaný francouz obdržel vedle pozivních zpráv o restartu Bundesligy také pozitivní zprávy o jeho cestě k uzdravení. Nemusí na operaci a během následujícího týdne by mohl začít s lehkými rehabilitačními cvičeními. Tím se samozřejmě zvýšila šance, že by mohl stihnout první zápas po vynucené přestávce proti Lipsku.

Přítomnost Dana-Axela na hřišti může být pro Borussii, která určitě pomýšlí na zisk titulu, klíčová. Vytáhlý talentovaný mladík patřil k příjemnějším překvapením této sezóny. Od konce listopadu se stal jedním ze stavebních kamenů základní jedenáctky. Dokazují to i čísla: v posledních 18 zápasech odehrál čtrnáctkrát celých 90 minut, dvakrát byl střídán a dva zápasy vynechal kvůli zranění.

Komentáře (1)

  1. Upřímně jsem se do jeho hry naprosto zamiloval a nerad bych, aby vypadl. Hraje s neskutečným klidem a na to, kolik mu je, ani tolik nekazí. Doufám, že konečně začne prodávat svou výšku a dočkáme se od něj i nějakých branek.

Komentáře

Pro přidání komentáře je nutné přihlášení.